İNSANLAR ARASINDAKİ ENERJİ AKTARIMI

  

İNSANLAR ARASINDAKİ ENERJİ AKTARIMI

İyi bir arkadaşımızın ziyaretinden veya sevdiğimiz birisinin mesajından dolayı neşelendiğimizi söyleriz hep. Bunu bir adım daha ileri götürürsek, bu sevgi gönderiminin kişisel bir yakınlıkla yapılması, yüz yüze yapılması, şimdi de REİKİ ile şifa verme tekniklerinin kullanılması, bedenin elektrik sistemini fazlasıyla şarj eder.

Zararlı yan etkileri olmaksızın veya ilaç kullanımı olmadan, belirli bazı semptomları veya ağrıları azaltmak veya saf dışı bırakmak ve bu şekilde, bedene, kendi kendini iyileştirmesi için şans tanımış olmak.

Bu tıpkı, bir arabanın aküsünün azalmış olması ve çalışmaması, ancak akünün her yerde var olan elektrikle (evrensel enerji-REİKİ) şarj edildikten sonra çalışmasına benzer.

REİKİ ENERJİSİYLE şifa aktarımının etkileri, bağlı olduğumuz herhangi bir inanç sistemiyle hiç bir bağlantısı olmaksızın, aynıdır. Ve bu iyileşmeye, bazen de gerçekten dramatik yararlara, iyileşecekleri inancının (placebo etkisi denilen şey) var olmasının mümkün olmadığı, küçük çocuklarda ve hayvanlarda da tanık olunmuştur.

Biz istesek de istemesek de, REİKİ ENERJİSİ halukarda vardır ve gönerildiği zaman da karşıdaki tarafından alınır.

Tıpkı bir sevgiliden gelen mesaj gibi.

Ve aynı şekilde şaşırtıcı olan şey, enerjiyi gönderen kişinin de payına düşen sağlık ve iyilik halidir. Uygun şekilde yapıldığında, bu enerji aktarımı spontan bir şekilde gerçekleşir ve çok basit olarak, gönderici tarafından, nazikçe yönlendirilir ve alıcıya kanalize edilir. Motive edici faktör ise, güçlü bir sevgi duygusu ve kişiye yardım etme isteği olmalıdır. “ben” yaptım gibi egoistçe  bir düşünce değil. Başarıları nasıl elde ettikleri sorulduğunda, en büyük şifacılar, “biz”im yaptığımız bir şey yok, derler.

REİKİ enerjisini gönderen kişi ne kadar açık ve sevgi dolu olusa, bu sevgi enerjisi diğer tarafa, yine hiç hafiflememiş olarak geçebilir ve her ikisini de gerçekten harika bir şekilde güçlendirebilir.

 

Bizler LEVH-İ MAHFUZ yüzyılındayız.

Tarihin, herşeyin kolayca olmasını istediğimiz bir noktasındayız. Kolaylığa çok değer veriyoruz. Her şeyi iyileştirip düzeltecek bir HAP istiyoruz. Yaşamımızın ve çocuklarımızın yaşamının acısız geçmesini istiyoruz. Peki, yeni bir diyeti, yeni bir ilacı ya da yeni bir dini denerken gerçekte ne arıyoruz? İşler istediğimiz gibi kolayca ve mükemmel gitmeyince cesaretimizi kaybediyoruz. (Mark Smith’e sohbeti için teşekkür ederiz.)

HAYATINIZIN HERHANGİ BİR ALANINDA İYİLEŞME İSTİYORSANIZ VE BU ÇALIŞMAYA İSTEKLİYSENİZ, SİZ DE MUCİZELERLE KARŞILAŞACAKSINIZ.

Bizler LEVH-İ MAHFUZ yüzyılında

sizlere bu farkındalılığı yaşatmak için ;

SİZİ ÖZÜNÜZLE tanıştırmak için;

LEVH-İ MAHFUZ ve

REİKİ uyumlamalarıyla buradayız.

 

Ahmet Kaya 

REİKİMASTER/TEACHER

www.izmirliahmetkaya.com

www.tanrinindogumgunu.com

0555 310 00 70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !